İçeriğe geç

İkea Mobilya Montaj Ustası

  ikea montaj ustası

  Yatak odası, salon, banyo, çocuk odası, genç odası, mutfak, antre mobilyalar, oturma odası mobilyaları, ofis ve diğer çeşitli mobilyalar için her zaman mobilya montajı ve desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Taşınma ya da ürünlerin ilk defa alınması gibi sebepler montaj ihtiyacı doğurmaktadır. Bazı ürünlerin montajı kolayca yapılabilse de bazılarının montajı için alanında uzman İkea montaj ustası aramak gerekebiliyor.

  Ev dekorasyonu konusunda en önemli malzemeler arasında yer alan mobilyaların doğru şekilde montaj yapılması çok önemlidir. Montaj sırasında yapılacak herhangi bir hata ürünün zarar görmesine ya da deforme olmasına neden olabilir. İkea ürünlerinin yanında nasıl monte edilecekleri hakkında kılavuz da koyuyor. Ancak bu konudaki tecrübesizlikler ve yeterli ekipman eksikliği ürünün doğru şekilde monte edilememesine neden oluyor.

  İkea’dan aldığınız ürünlerin içerisinde kolay kurulum şeması, vidaların montaj şeması ve tüm aksesuarları, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmasına rağmen müşteriler kurulum aşamasında pek çok sorunla karşılaşır. Bu sorunları çözmek için de teknik destek beklerler. Bu konuda uzman firmamız Montaj Hizmeti, İkea montaj ustası ile montaj işlemlerini zahmetsiz bir şekilde halleder.

  Eviniz için aldığınız dolap, masa, koltuk, kitaplık, sandalye, sehpa, yatak, kanepe, kitaplık, banyo dolabı ve mutfak dolabı gibi pek çok ürünün kurulumu için bizi tercih edebilirsiniz. Bursa’nın pek çok yerine hizmet veren firmamız uygun fiyatlarıyla da sizlere yardımcı oluyor.

  Gibi daha pek çok Bursanın ilçelerine kaliteli şekilde hizmet veriyoruz. En kısa sürede istediğiniz adrese gelerek alanında uzman İkea montaj ustası ile ihtiyacınıza uygun şekilde hizmet veriyoruz. Kurulum işlemlerinizi kısa sürede hallederek vakit kaybetmenizi önlüyoruz. En zor kurulum ve söküm işlemlerinizi bile dakikalar içerisinde yaparak sizleri bu zahmetli ve yorucu işlerden kurtarıyoruz.

  Piyasanın altında tuttuğumuz İkea Montaj Ustası fiyatlarımız ile de ekonomik açıdan yardımcı oluyoruz. Montaj hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan bir soru varsa veya daha detaylı şekilde bilgi almak isterseniz internet sitemizden veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. İsterseniz ofisimize gelerek verdiğimiz hizmetlerle ilgili yüz yüze bilgi alabilirsiniz.

  İkea Kurulum Hizmeti

  Evinizde bulunan tüm ürünler için istediğiniz zaman profesyonel İkea kurulum Hizmeti alabilirsiniz. Mobilya montaj hizmeti verdiğimiz ürün çeşitleri şunlardır:

  • Banyo dolabı montajı hizmeti
  • Mutfak dolabı montajı hizmeti
  • TV ünitesi montajı hizmeti
  • Gömme dolap montajı hizmeti
  • Kanepe montajı hizmeti
  • Koltuk montajı hizmeti
  • Oturma grubu montajı hizmeti
  • Portmanto montajı hizmeti
  • Konsol montajı hizmeti
  • Sehpa montajı hizmeti
  • Baza montajı hizmeti
  • Kitaplık montajı hizmeti
  • Gardırop montajı hizmeti
  • Yemek masası montajı hizmeti
  • Mutfak masası montajı hizmeti
  • Dresuar montajı hizmeti
  • Şifonyer montajı hizmeti

  Bunlar gibi daha pek çok mobilya çeşidinin kurulumunu kısa sürede ve güvenilir şekilde yapıyoruz. Garantili hizmetlerimiz sayesinde sizlere yıllarca sorunsuz kullanım keyfi yaşatıyoruz. Güvenilir şekilde montaj yaparak, vidaların yerinden çıkmasına veya ürünün parçalanmasına ihtimal vermiyoruz.

  Mobilya Kurulumu Bursa, profesyonel hizmetleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan iş ahlakının yanında İkea kurulum hizmeti ile de sizleri mutlu etmektedir. Aldığınız hizmete uygun şekilde fiyatlar sunarak fazla para ödemenizi engelliyoruz. Kurulum işlemlerinin zorluğuna, mobilyanın büyüklüğüne ve hizmetten yararlandığınız konuma göre fiyatlarımızı uygun şekilde belirliyoruz.

  Sizin için Bursa’nın tüm ilçelerine ve tüm semtlerine profesyonel şekilde montaj hizmeti sunuyoruz. İşlemlerimizi en kısa sürede tamamlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

  İkea Montaj Hizmeti

  İkea Montaj Hizmeti sadece ev için kullanılan mobilyaların kurulumu değil aynı zamanda iş yerleri ve ofisler için de kullanılan mobilyaların kurulumunu yaparak hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz. Sadece kurulum değil sökme işlemlerimizi de profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi zarar vermeden sökerek kolayca taşınabilir hale getiriyoruz.

  Kurulum işlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında sizlere yardımcı oluyoruz.