İçeriğe geç

Hakkımızda

Hakkımızda

10 yıdır Bursa’nın ilçe ve semtlerinde profesyonel mobilya kurulum ve onarım hizmeti vermekteyiz. Uzun süredir sektörün içinde olan çalışanlarımız ile kaliteli bir hizmeti verebilmekteyiz.

Her hizmet verdiğimiz müşterimize hem kaliteli hemde kusursuz hizmet vermek için uğraşmaktayız.

Bursa Mobilya Kurulumu’nun en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başaran firmamız siz değerli müşterilerimiz için aralıksız çalışmaktadır.

Her verdiği hizmette en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız uygun fiyatları ile de oldukça tercih edilmektedir.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Mobilya Kurulumu Bursa firmamız tarafından sunulan tüm hizmetler %100 kaliteli bir işçilikle yapılmaktadır. Ayrıca sunulan hizmetlerin tamamı firmamızın garantisi altında bulunmaktadır. Hizmet sunumu sırasında firmamız, iş güvenliği ilkelerine riayet etmektedir. Çevre ve insan sağlığı, firmamızın değer verdiği en önemli unsurlardır. Hizmetimiz sırasında bu hususlara azami ölçüde dikkat göstererek faaliyet göstermekteyiz.

Sektörde yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmanın haklı gururunu yaşayarak sunduğumuz tüm hizmetlerde farkımızı ortaya koymaktayız. Firmamızın en önemli hedefi hizmet sunduğu müşterilerini mutlu görmektir. Bu nedenle firmamızın temel hedefi doğrultusunda mutlu müşterilere sahip olmak için gayret gösteriyoruz. Çalışanlarımız güler yüzlü hizmet sunumu ile her hizmet sonunda müşterilerimizin takdirini kazanmaktadır.

HIZLI MONTAJ VE DEMONTAJ SERVİS

Bursa Mobilya Kurulum Ekibimiz ile tüm bölgelere kesintisiz 60 dakikada hizmet veriyoruz.

KALİTELİ İŞÇİLİK

Aldığınız ürünlerin markası ve modeli ne olursa olsun, tüm mobilyalarınızın montajının ve kurulumun yanı sıra, tamirat işlemlerinide yapmaktayız. Kaliteli kadromuz ile her türlü problemlerinize çözüm bulmaktayız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

%100 Müşteri memnuniyet garantisi ile hizmet veriyoruz siz değerli müşterilerimize.