İçeriğe geç

Koçtaş Mobilya Montaj Ustası

  Koçtaş’tan bir mobilya aldınız ve montajının mı yapılması gerekiyor? Koçtaş montaj ustası olarak bizler uzun yıllardır Bursa’nın her yerine hizmet veriyoruz. Alanında deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren, güler yüzlü ve özverili ekiplerimizle mobilyalarınızın türü ve özellikleri her ne olursa olsun montajını yapabiliyor, güvenle kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

  Koçtaş ülkemizin en büyük mobilya, dekorasyon, hırdavat mağazalarından birisidir. Kaliteli, estetik ve işlevsel ürünleriyle öne çıkan mağaza birçok ilde mağazalar açmış, pek çok semte girmeyi başarmıştır. Aynı zamanda online alışveriş fırsatı da sunmakta, mağaza standartlarında aynı ürünleri internet mağazasından da satın almanız mümkün olmaktadır.

  Kaliteli, şık ve garantili ürünleri Koçtaş’tan alabilseniz de mağaza montaj hizmeti vermemekte, ürünlerini parçalar halinde, yani demonte şekilde müşterilerine iletmektedir. Bu nedenle de montaj işlerinden anlayan, gerekli ekipmanlara sahip ustalara ihtiyacınız olmaktadır. Firmamız Koçtaş montaj ustası taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

  Koçtaş’ın satışını yaptığı mobilyaların neredeyse haddi hesabı yoktur. Evlerinizde, işyerlerinizde, ofislerinizde kullanabileceğiniz hemen her mobilya türünü mağazada bulabilirsiniz. Koltuklar, ranzalar, yataklar, sehpalar, sandalyeler, dolaplar, masalar, kitaplıklar ve daha onlarca mobilya türü sizleri beklemektedir.

  Koçtaş Montaj Hizmeti

  Koçtaş mobilya gruplarında özellikle işlevselliğe büyük önem vermekte, her zaman hayatı kolaylaştıracak ve pratikleştirecek tasarımlarla öne çıkmaktadır. Fakat markanın ürünlerinin amacına uygun kullanılabilmesi için mutlaka iyi bir Koçtaş montaj ustası tarafından monte edilmelidir. Tam da bu noktada bizler sizlere yardımcı oluyoruz. Her nerede olursanız olun bir telefon kadar yakınınızdayız. İletişime geçtiğinizde detayları konuşuyor, randevu oluşturuyor ve dakikalar içinde adresinize gelerek kurulumumuzu tamamlıyoruz.

  Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir ve montaj hizmeti uygulamalarımız ne kadar kaliteli, güvenli ve hızlı olursa o kadar memnun kalacağınızı biliyoruz. Bu nedenle de vaat edilen sürede adreslerinizde oluyor, herhangi bir hataya mahal vermeden uygulamalarımızı yapıyor, ürünlerinizi kullanımınıza sunuyoruz.

  Koçtaş montaj ustası olarak bugüne kadar binlerce Koçtaş ürününün kurulumunu yapmış bulunuyoruz. Bu nedenle de markanın hemen bütün ürünlerine hâkim olduğumuzu rahatlıkla ifade edebiliriz. Koçtaş prensip gereği her ürününün montaj detaylarına en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Tek bir mobilyada çok farklı ekipmanlara ve parçalara yer veriyor. Bir parçayı kendi yerinden başka bir yerde kullanmanıza izin vermiyor. Bu nedenle montajın belli bir plan dahilinde, hassasiyetle yapılması gerekiyor.

  Koçtaş Kurulum Hizmeti

  Firma olarak şu aşamalarda Koçtaş mobilyalarınızın montajını tamamlıyoruz:

  • İlk olarak mobilyalarınızın kurulacağı alanı rahatlıkla hareket edilecek şekilde hazırlıyoruz. Mümkün olduğunca mobilyanızın yerleştirileceği alanda çalışmaya çalışıyor, böylece taşıma zahmeti ve riskini ortadan kaldırıyoruz. Çalışma alnının etrafındaki kırılabilecek eşyaları toparlıyoruz.
  • Bütün kutuları açıyor, bileşenlerin eksiksiz olup olmadığını kontrol ediyoruz. Ambalajları açarken son derece dikkatli olarak ürünlerinizin zarar görmemesini sağlıyoruz.
  • Ambalajları açtıktan sonra parçaları tanıyor, benzer parçaları bir araya getiriyor, düzenle yerleştiriyoruz. Somun, cıvata, vida, tırnak, düğme, kapak gibi bütün parçaları gruplandırıyoruz.
  • Doğru ve kolay montaj için mutlaka doğru ekipmanların temin edilmesi gerekir. Koçtaş montaj ustası sırasında ayarlanabilir anahtar, çekiç, lastik çekiç, tornavida, zımpara, ölçüm bandı, matkap gibi her türlü ekipmanı çantamızda bulunduruyor, uygulamamızda kullanıyoruz.
  • Talimatları izleyerek de montajımızı tamamlıyoruz. Marka, ürünlerini kurulum kılavuzuyla birlikte getirdiği için kılavuza riayet ederek işlemlerimizi sonlandırıyoruz.

  Kaliteli ve hızlı olduğu kadar uygun fiyatlı Koçtaş montaj ustası olarak da öne çıkıyoruz. Ürünlerinizin türüne, boyutuna ve diğer detaylarına göre fiyat tespiti yapıyor, piyasa koşullarında bulabileceğiniz en avantajlı fiyatları sunuyoruz.