İçeriğe geç

Mobilya Montaj Ustası

  Mobilya Montaj Ustası
  Mobilya Montaj Ustası

  Mobilyaların montajlanması göründüğü kadar basit bir işlem değildir. Özellikle çok parçalı ürünlerde montajlama işlemi daha da zor ve meşakkatlidir. Ürünün dengede tutulması, doğru parçaların doğru şekilde yerleştirilmesi ve bu işlemlerin gerçekleşmesi için gereken eğitim ve malzemeler olmazsa montajlama işlemi tam olarak yapılmaz. Bu işlemlerin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için mobilya montaj ustası gerekmektedir.

  Mobilyalar marka ve imalat türlerine göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı montajlama için gerekli alet ve edevat genel olarak çok yönlüdür ve her evde bulunmayabilir. Mobilya montaj ustasında ise montajlama işlemi için A’dan Z’ye gerekli olan bütün malzemeler bulunmaktadır. Bu sayede montajlama işlemi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

  Montajlama işlemi için alet ve edevat kadar eğitim ve ustalık da gerekmektedir. Parçaların bir araya getirilmesi ve profesyonel bir şekilde montajlanması ustalık isteyen bir işlemdir. Aksi takdirde, sıradan bireylerin yaptığı montajlamalar mutlaka problem çıkarmakta ve çok fazla zaman almaktadır. Mobilya Montaj ustası, sahip olduğu eğitim, deneyim ve tecrübe ile kısa sürede herhangi bir problem yaşanmayacak şekilde mobilyaları montajlar ve sahibine teslim eder.

  Mobilya Montaj Ustası Hizmeti

  Mobilya montajlama işlemlerinde profesyonel destek alınmadığı takdirde mobilyalarda devamlı problem yaşanması kaçınılmaz bir sondur. Ancak bünyemizde bulunan mobilya montaj profesyonel ekiplerimiz ile montajlama işlemini başından sonuna kadar profesyonel bir şekilde yürütmekte ve gerekli bütün tedbirleri almaktadır. Bu noktada;

  • Önce iş ve işçi güvenliğini sağlıyoruz.
  • Gerekli ekip ve ekipmanları hazırlıyoruz.
  • Koordineli çalışma ağımız sayesinde mobilyaları projeye uygun bir şekilde montajlıyoruz.
  • Montajlanan mobilyalar test ediyoruz.
  • Montajlama işleminden sonra temizlik işlemiyle beraber süreci tamamlıyoruz.

  İşimize verdiğimiz önem ve özen sayesinde müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. İşlerimizi profesyonel bir şekilde büyük bir özveri ile gerçekleştiriyoruz.

  Montaj Ustası ve kurulum işlemlerini uygun fiyata, üst düzey kalitede yapmaktayız. Mobilyalar sabit ürünler olmadıkları için her üründe montajlama ve kurulum fiyatları da farklılık göstermektedir. En sağlıklı fiyat bilgisi için müşterilerimiz ile bire bir görüşmeler neticesinde en uygun fiyatı belirlemekteyiz.

  Firmamız, hangi tür mobilya olursa olsun alanında en uygun montajlama işlemini, mobilya montaj ustasıyla profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.Montaj ve kurulumun yanı sıra problem yaşadığınız mobilyalarınızın tamiratını da büyük bir ustalıkla yapmaktayız. Yapılan her işlem, bünyemizde bulunan profesyonel mobilya montaj ustası tarafından titizlikle yapılmaktadır. En iyi kaliteyi en uygun fiyata sağlıyoruz.